شرکت مینا سرنگ

 

شرکت مینا سرنگ

شرکت مینا سرنگ رودسر در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سرنگ یکبار مصرف پزشکی آغاز نموده و در حال حاضر با سرمایه ای بالغ بر 60 میلیارد ریال ،قادر به تولید سالیانه 100 میلیون عدد سرنگ 5/2 ،5 ،10،20،50 سی سی و گاواژ می باشد.
این شرکت با بکارگیری فناوری روز تولید محصولات پزشکی و با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب با همت و تلاش مدیران و همیاری بیش از 110 نفر از پرسنل زحمتکش خود در بخش های مختلف (تولید-کنترل کیفی-بازاریابی و فروش-اداری و مالی و پشتیبانی)توانسته است انواع سرنگ یکبارمصرف پزشکی با کیفیت بسیار بالا و با نام تجاری مینا سرنگ را روانه بازار کند و حتی نیم نگاهی هم به بازار های مصرف خارج از کشور داشته باشد.
کلیه مواد مصرفی در سرنگ مینا از مواد Medical Grade تهیه می شود.نظارت کیفی سرنگ ها به روش Multi Stage Random Sampling و نظارت فنی آن بر اساس استاندارد 770 موسسه استاندارد ملی ایران انجام می گیرد ،مقاومت در مقابل نشتی تا نیروی 27 نیوتن می باشد و تست میکروبی بر اساس استاندارد 3001 موسسه استاندارد ملی ایران صورت می پذیرد.
طراحی زیبا و پوشش(جلد) کارتن ،تحویل سریع و به موقع سفارشات ،تمامی این ویژگی ها در کنار متناسب بودن قیمت آن ،از سرنگ مینا،سرنگی متفاوت و منحصر به فرد در سطح جامعه پزشکی کشور ساخته است.

سایت شرکت
مینا سرنگ رودسر نام شرکت
1376 سال تاسیس
آقای مهندس صالحی نام مدیر عامل
حوزه فعالیت
نمونه تولیدات
رودسر -خیابان شهدا-احمد آباد ادرس
01342615057 شماره تلفن
minasyringe@gmail.com ایمیل

 

Add your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *